بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور پویا جهش -بزرگترین بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور
تماس

ترفند داشتن بانک اطلاعات تلفن از مشتریان در تمام شغل ها کاربردی است.

فروشنده ها در جهان جزو مهم ترین افراد به حساب می آیند. تک تکِ شرکت ها، بقای خود را وابسته به موفقیت فروشنده های خود می دانند. چون فروشِ بالا دلیل شماره یکِ موفقیت شرکت است و فروش پایین دلیل شماره یکِ شکست شرکت خواهد بود.

خوشبین ها بلندپرواز هستند. هرچه خوش بین تر باشند، بلندپروازتر و مصمم تر می شوند. بلندپروازی، ویژگی کلیدی برای رسیدن به موفقیت های بزرگ در فروش یا هر حوزه ی دیگری است. افراد بلندپرواز، یک ویژگی برجسته در فروش دارند: «آنها خود را مستعد بهترین بودن در رشته ی خود می دانند.» آنها می دانند که ۲۰ درصد برتر فروشندگان، ۸۰ درصد فروش را در دست دارند، و مصمم هستند که جزو آن گروه برتر شوند.

شاید مهمترین گامی که می توانید در زمینه ی فروش بر دارید این است که به حد اعلای شخصی جزو بهترین های رشته ی خود شدن، متعهد شوید. همین الان اراده کنید که می خواهید در زمینه ی فروش و درآمد به ۲۰ درصد برتر در صنعت خود بپیوندید، و سپس به ۱۰ درصد برتر.

هر چه بیشتر بانک اطلاعات صنفی داشته باشیم به نفع خودمان است

مهارت ها و تجربه های کاری نیز برای رسیدن به موفقیت اهمیت دارند. تجربه و کسب مهارت های بیشتر در کار و شغلی که داریم به ما کمک می کند تا بتوانیم در کسب و کار خود موفق باشیم. در هر کسب و کاری مهارت ها و تجربه های کاری اهمیت دارد. تلاش و کوشش نیز برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار اهمیت دارد.

در کنار مهارت ها و تجربه و تلاش و کوشش برای رسیدن به موفقیت از بین بردن استرس و داشتن انرژی مثبت به ما کمک می کند تا در کار و شغل خود موفق باشیم. استرس اغلب ممکن است در عملکرد کاری ما در کسب و کار تاثیر بگذارد بنابراین هر چقدر که استرس کمتری داشته باشیم و برای رسیدن به موفقیت تلاش و کوشش بیشتری داشته باشیم قطعا در کار و شغل خود موفق تر خواهیم بود.

کلمات کلیدی: , , , , , , , ,

ديدگاه خود را بيان کنيد