بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور پویا جهش -بزرگترین بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور
تماس

با اطمینان باید گفت که هیچ مرجعی بانک اطلاعات اصناف و مشاغل را در اختیار ندارد. یعنی معلوم نیست ما چه تعداد مدیر و کارشناس فعال در حوزه‌های روابط‌عمومی، تبلیغات، رسانه و جامعه اطلاعاتی داشته و داریم و سوابق آنها چیست، نوشته‌ها و مقالات آنها چیست و چه تلاش‌های علمی و عملی برای ارتقای حرفه مورد علاقه‌شان داشته‌اند؟
از جمله فواید ایجاد بانک اطلاعات مدیران ارتباطات می‌توان به تجمیع دانش، تجربه و توانمندی‌های گذشته و حال مدیران و کارشناسان این عرصه و زیرشاخه‌های آن اشاره کرد. به‌علاوه، تشکیل این بانک اجازه خواهد داد استعدادها‌ی جوان، توانمندی‌های خود را که غالباً در سطح سازمان‌ها پراکنده است، معرفی کرده و تعامل میان مدیران ارتباطات با یکدیگر و سایر مخاطبان درون و برون‌سازمانی‌شان را فراهم آورد. فواید ذکر شده، نمونه و برای جا انداختن اهمیت مسأله است.
در زمانه‌ای که زندگی می‌کنیم، ایجاد بانک متخصصان حرف و مشاغل گوناگون به ضرورتی انکارناپذیر تبدیل شده و به نظر می‌رسد این ضرورت برای فعالان عرصه ارتباطات که خود از مؤثرترین عوامل ارتباط و تعامل اجزای مختلف سازمان هستند، بیش از سایر تخصص‌هاست.
چرا وبسایت یا اپلیکیشن های بانک اطلاعات مشاغل می توانند مفید باشند؟ جواب ساده است.

آن ها به مردم کمک می کنند تا چیزی را که لازم دارند پیدا کنند. وقتی که فردی قصد دارد که یک دندان پزشک، لوله کش، رستوران یا کسب و کاری که نیازشان را برآورده می سازد را در محله شان پیدا کنند از لیست کسب و کارهای موجود در راهنمای مشاغل محلی استفاده می کنند.

وقتی که جزئیات یک کسب و کار را در کتابچه های راهنما یا تبلیغاتی پیدا می کنید معمولا باید برای تماس با آن و پیدا کردن موقعیت و مسیر دسترسی به آن از تلفن همراه یا کامپیوتر استفاده کنید. اما وقتی که یک کسب و کار را در راهنمای مشاغل آنلاین پیدا می کنید، می توانید تنها با یک یا دو کلیک روی تلفن همراهتان یا کامپیوتر با آن کسب و کار تماس بگیرید، برای آن ایمیل بفرستید و یا موقعیتش و مسیر رسیدن به آن را روی نقشه جستجو کنید.علاوه بر این اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید و وبسایت دارید، خیلی ساده می توانید لینک سایتتان را در راهنمای آنلاین مشاغل ثبت کنید تا مشتریان به کسب و کار شما سریعتر دسترسی داشته باشند.

بانک اطلاعات اصناف و مشاغل

کلمات کلیدی: , , , , ,

ديدگاه خود را بيان کنيد